10 نکته ضروری در مورد آرایش صورت

on .

بـرای اینـکـه پـوست شاداب و تر و تازه به نظر برسد، بـایـد سایه سیاه که زیر چشم می افتد را از بین ببرید. برای این منظور، با پنککـی یک درجه روشن تر از کرم پودری که روی کل صورت زده اید، از خط مژه ها را تا انتهای گودی چشم و گوشه های بینی بپوشانید.

14 گياه مهم که در ادکلن هاي گران قيمت مصرف ميشود .

on .

 

 14 گياه مهم  که در ادکلن هاي گران قيمت مصرف ميشود .

يکي از منابع اصلي و پر استفاده در ساخت عطر و ادکلن گياهان به خصوص گلها هستند ؛ و ما در اين نوشتار قصد داريم 14 گل و گياه مهم و گرانقيمت را که براي ساخت ادکلنها استفاده مي شود به شما معرفي کنيم
 احتمالا شما هر هفته يا هر روز با آنها برخورد داريد و نمي دانيد که اين گل يا آن گياه همان ماده اوليه اي عطري است که شما چند روز پيش پول زيادي براي خريدن ادکلني با همان بو  پرداخت کردين و به سادگي از کنار آن مي گذريد
اين گياهان استفاده گسترده اي چه در ساخت روغن اصلي عطر و چه در ساخت بخش هاي ديگر دارند ...

ریمل

on .

ریمل

ریمل یکی از مهم ترین وسایل آرایشی – بهداشتی و میکاپ محسوب می شود و بدون زدن یک ریمل خوب آرایش چشم شما و دیگر آرایش صورت شما کامل نمی شود.

 

کرم CC چیست و تفاوت آن با BB کرم :

on .

کرم CC  چیست و تفاوت آن با BB  کرم :

 

 همانطور که در مقاله گذشته راجب به BB Cream  توضیح داده شد و موارد این کرم که چه قابلیت هایی داراست که کرمی است با خاصیت مرطوت کنندگی و خاصیت پوشانندگی و دارای SPF  و محافظت پوست را انجام می دهند.

کرم BB کرمی فراتر از تصور شما:

on .

کرم BB کرمی فراتر از تصور شما:


کرم BB  معمولا ً به این صورت شناخته می شود : کرم ضدآفتابی که با SPF30 به بالا که برای مصرف روزانه پوست است. برخی از کرم پودرها و یا پن کیک ها چرب دارای کرم BB  هستند که دارای رنگ می باشد.