دریافت گواهینامه های سرکار خانم مهندس اله ویسی

on .

بدین وسیله به اطلاع میرساند مسئول فنی شرکت STAVITA، سرکار خانم مهندس اله ویسی موفق به دریافت گواهینامه های تائید شده توسط مدیرکل سازمان غذا و دارو و رئیس انجمن واردکنندگان فرآورده های بهداشتی آرایشی و عطریات ایران گردید.

فروش ویژه آنلاین عطریات STAVITA

on .

 

از هم اکنون می توانید به مدت یک ماه با خرید آنلاین هر یک از عطریات STAVITA یک ادکلن Cool Water هدیه بگیرید.

برای مشاهده عطریات STAVITA کلیک کنید.

گردهمایی اعضا انجمن وارد کنندگان محصولات آرایشی - بهداشتی و عطریات ایران

on .

گردهمایی مدیران عامل عضو انجمن وارد کنندگان فراورده های بهداشتی و آرایشی و عطریات ایران در تاریخ 18 خرداد ساعت 17 در اتاق بازرگانی ایران تشکیل گردید و در ابتدا هیئت مدیره انجمن گزارش کارکرد 3 ماه را به اطلاع اعضای انجمن رسانده و پس از آن که حدود 35 تن از مدیران ارشد شرکت های واردکننده در جلسه حضور داشتند توانستند حدود 3 دقیقه بصورت پرسش و پاسخ مشکلات خود را به گوش اعضای هیئت مدیره انجمن وارد کنندگان آرایشی و بهداشتی و عطر و ادکلن برساند و هیئت مدیره محترم متعهد گردید مشکلات اعضا را در سازمانهای مختلف بررسی و پیگیری نماید.

 

 

 

فروش ویژه آنلاین STAVITA

on .

به اطلاع می رساند در ماه مبارک رمضان به مدت یکماه با خرید هر یک از محصولات آرایشی _ بهداشتی و عطرو ادکلن به صورت آنلاین از گروه تجاری STAVITA  یک رژ لب جامد به صورت رایگان هدیه بگیرید.

کلیک کنید 

اتاق بازرگانی ایران و استرالیا

on .

در تاریخ 95/3/12 روز چهارشنبه جلسه اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و استرالیا و گروه تجاری ASTRATE  در رابطه با بررسی راهکار های توسعه تجارت و صادرات بین دو کشور و همچنین صادرات و واردات عطر و ادکلن . آرایشی- بهداشتی با حضور سفیر استرالیا برگزار گردید.